Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

TOP 1 v kategorii Umělé vaginy, orály, anály, masturbátory

Fleshlight Flight Pilot

Masturbátor s jednoduchým moderním designem a vnitřní vložkou z jemného a hladkého materiálu věrně imitujícího lidskou kůži. Možnost regulace podtlaku pro ještě lepší stimulaci...
Garantovaný nákup z FLAGRANTI

Skladem • 1 varianta94 % • 26 568 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč93 % • 2 537 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 960 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 701 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 359 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 15 917 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 3 626 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč88 % • 147 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč80 % • 605 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 194 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 015 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 498 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 433 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu99 Kč2 988 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč99 % • 11 821 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč100 % • 1 122 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 780 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek99 Kč79 % • 35 recenzíDalší informace

Jednoduchý masturbátor pro muže s černým pouzdrem a vnitřní vložkou z unikátního materiálu SuperSkin. Díky kompaktní velikosti je vhodný i na cesty. Vnitřní vložka obsahuje nejrůznější výstupky a drážky pro jedinečnou stimulaci po celé délce penisu. Pomocí regulace podtlaku uvnitř masturbátoru můžete dosáhnout optimální úrovně dráždění. Po použití jednoduše omyjete pod teplou vodou.

Typ
15 cm
Vnitřní průměr
1 - 4.5 cm

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Koupil jsem u vás kondomy a někdo tam něco popletl, protože mi přišla žádost o recenzi ne na to, co jsem objednal, ale na tento produkt, který jsem si vůbec neobjednal. Proto napíšu stručnou recenzi o kondomech: bacha na Durex Feel Thin Classic v červené krabičce: protrhává se. Slyšel jsem to i od jiné známé: červený se protrhává

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• Tento Fleshlight Flight Pilot je přesně na můj penis do těch 15. cm. Výhodou v jeho zadní části je víčko na podtlak, vyzkoušel jsem ho a Super, nikdy jsem neměl vyzkoušet tuto možnost. Po nanesení hřejivého gelu Sexy Elephant na penis, jezdí nahoru a dolů, jako v opravdové vagíně. Užíval jsem si slast asi deset nebo patnáct minut masturbace, než se dostavil Velký orgasmus a penis stříkal, až do změknutí.
    • Výhodou e také, že návlek Pilota je průhledný. Můžu ho použít bez pouzdra a tím vidím penis a ještě ho můžu v ruce honit a mačkat, jak potřebuji.
    • Nevím o žádné nevýhodě.

Fleshlight Flight Pilot je jeden z perfektních masturbátorůpro menší penis, do 14. až 15. cm. Mě vyhovuje absolutně nejlépe, jen mě mrzí, že jsem si ho objednal nedávno. Mohl jsem si užívat Velké orgasmy, o jakých se mi nesnilo. Kdo je na tom jako já, vřele tento masturbátor DOPORUČUJI.

ok

RuzovySlon.cz (prodejce)

Děkujeme za všech pět hvězdiček!

Typ
15 cm
Vnitřní průměr
1 - 4.5 cm

Moderní design pro muže

Tato moderní erotická pomůcka pro muže je tvořena černým pouzdrem z pevného ABS plastu a vnitřní vložkou z materiálu SuperSkin. Jedná se o unikátní termoplastický polymer věrně napodobující lidskou kůži a udržující teplotu. Díky malé velikosti a nenápadnému vzhledu je tento masturbátor ideální také na cesty.

Moderní design pro muže

Vroubkovaná struktura

Vnitřní vložka je speciálně uzpůsobena pro dosažení co nejvýraznější stimulace. Obsahuje velké množství nejrůznějších výstupků a vroubkování, její šířka se také na různých místech liší. S vnitřní délkou 15 cm si vychutnáte jedinečnou stimulace po celé délce penisu.

Vroubkovaná struktura

Regulace podtlaku

V užší části masturbátoru je šroubovací víčko, kterým je možné regulovat vnitřní podtlak. Tímto způsobem je možné dosáhnout zvýšení nebo snížení stimulace na takovou úroveň, která vám bude vyhovovat.

Regulace podtlaku

Jak se používá

Po odšroubování širšího konce pouzdra odkryjete vstupní otvor vnitřní vložky. Jako lubrikant se hodí gely na vodní bázi. Po použití pak vyjmete vnitřní vložku, omyjete ji v teplé vodě a necháte vyschnout.

Jak se používá

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek49 Kč93 % • 3 286 recenzíDalší informace

Masturbátor Fleshlight Flight Pilot ze speciálního materiálu Super Skin. Materiál masturbátoru Fleshlight si drží teplo a při masturbaci po dostatečné lubrikaci je od skutečného sexu k nerozeznání.

Sex s masturbátorem Fleshlight je naprosto bezpečný. Díky Super Skin materiálu vám masturbátor vydrží mnoho let. Masturbací s Fleshlight dosáhnete vyšší sexuální výdrže.

Fleshlight Flight Pilot z jemného materiálu, který umožní vniknout tak hluboko, jak jen chcete. Nic nedokáže tento pocit napodobit věrněji, hloubka i roztažnost dostatečná jak pro menší, tak i pro velké penisy.

Fleshlight Flight Pilot má vnitřní kanál Pilot. Díky unikátnímu designu uvnitř vložky dochází k věrnému dráždění.

Regulace těsnosti Fleshlight se provádí ve spodní části regulací přisávaného vzduchu, který pak vyvolává větší či menší podtlak.

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch ošetřovat original pudrem pro Fleshlight a Natur skin.

Fleshlight Flight Pilot je voděodolný – a je ho možno použít ve sprše i vaně.
Nedoporučujeme používat silikonové lubrikační gely a oleje. Doporučujeme používat lubrikační gely na vodní bázi.

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• Nevím o žádné nevýhodě.

ok

RuzovySlon.cz (prodejce)

Děkujeme za všech pět hvězdiček!

Nikol RS

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Sexshop-erotic.cz

• Lepší jak ruka
    • Čištění a příprava chvilku trvá
    • Potřeba lubrikant

Čištění je lehčí než jsem čekal. Je třeba použít pudr a lubrikant na vodní bázi. Také bych doporučil před použitím zahřát, třeba ponořením do teplé vody.

• , zakoupeno v Sexshop-erotic.cz

• Jako dárek, zatím není vyzkoušeno
    • Vypadá kvalitně
    • Hebkost materiálu
    • Vzhled
  • , zakoupeno v ErosStar.cz

• Kvalitní provedení
  • , zakoupeno v Sexíček shop

• Skvělá hračka na služebky apod.

OK.

• Kvalitně zpracované
    • Nenáročné na údržbu
    • Vodotěsné
    • Pro lepší zážitek je potřeba odšroubovat druhý konec pro lepší proudění vzduchu a zábraně tvorby tlaku uvnitř.

RuzovySlon.cz (prodejce)

Děkujeme za recenzi. Pomůcky značky Fleshlight jsou svou kvalitou známé. Věříme, že odšroubování zážitek z použití nekazí a prožíváte tak nespočet silných orgasmů.

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Jednoduché
  • , zakoupeno v YOO.cz

• Materiál je VEĽMI príjemný.
    • Na prvý pohľad nevypadá ako sex toy. Praktické, keď ju pred návštevou nestihnete skryť.

Flashlight si vybral partner ako svoju prvú sex hračku a je veľmi spokojný. Ja som zo zvedavosti strkala dovnútra prsty a ten dotyk je dosť realistický. Trochu sa učíme ako ju najlepšie umyť a vysušiť.