Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Doc Johnson Kink Wand Cock Stroker

• zase až po dvaadvacáté hodině

super

• Materiál
    • Dobře se čistí
    • Univerzální - sedne asi na každou hlavici (krom mini)
    • Možná pro někoho úzká

Chtěla jsem pořídit něco i pro přítele, aby masážní hlavice nebyla jen pro mě. A tento výběr se povedl. Bála jsem se, jestli nástavec bude sedět na hlavici, ale nakonec sedl na obě co mám (možná to chce vychytat, ale jde to docela hladce). Našla jsem i jednu jinou, levnější, ale byla i menší na délku, zvolila jsem tedy tuto, delší. A spokojenost na obou stranách. Někomu možná může přijít užší, ale to se podá, pokud není muž extrémně citlivý, o to větší je stimulace :-)

Typ
masturbátory
Barva
průhledná
Materiál
měkký gel
120 g

Vychutnejte si vzrušující jízdu! Díky Cock Strokeru zažijete úplně nové pocity nejen při masturbaci. Výstupky budou dráždit penis po celé jeho délce a navíc si užijete i parádní vibrace. Ve Slonovi jsme otestovali spoustu masturbačních násad na masážní hlavice a tento Cock Stroker se nám líbil nejvíc. Je z pevného gelové materiálu, takže se můžete klidně rozparádit a návleku se nic nestane. Máme vyzkoušeno… Navíc je i dostatečně pružný, takže se snadno nasazuje a sundává.

Jediným malým mínusem, který jsme našli, je o něco složitější údržba. Mezi výstupky a záhyby se může usazovat lubrikační gel nebo tělní tekutiny, proto je třeba chvilku se návleku věnovat a pořádně tyto nečistoty odstranit. Pomocí vyřazeného kartáčku na zuby to však půjde samo. Navzdory horší údržbě u nás tento návlek zvítězil na plné čáře právě kvůli svému kvalitnímu, pevnému a pružnému materiálu. Cock Stroker jsme otestovali na našem nejoblíbenějším masážním vibrátoru a sedí parádně. Celou hlavici obemkne a ani se nehne. Vyzkoušejte návlek spolu se všemi vibračními programy a zažijte něco nového. Na závěr už se hodí snad jenom hláška z jednoho českého filmu. „Stříkeeeej!“

• Proč jsme zařadili do nabídky: Naši zákazníci se v kamenné prodejně často ptali, jestli nemáme v naší nabídce nějaký doplněk pro muže k masážnímu vibrátoru. Proto jsme rozhodili sítě a rozhodli se z nepřeberného množství masturbačních návleků vybrat takový, který za to stojí. No pánové, vyslyšeli jsme vaše přání a ze všech testovacích modelů jsme vybrali tento Cock Stroker spolu s Cock Teaserem.
  • Produkt: Doc Johnson Kink Wand Cock Stroker

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 848 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč99 % • 11 758 recenzíShop roku 2022 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace

• zase až po dvaadvacáté hodině

super

• Materiál
    • Dobře se čistí
    • Univerzální - sedne asi na každou hlavici (krom mini)
    • Možná pro někoho úzká

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Perfektně drží na masážní hlavici
    • Velmi dobře přenáší vibrace
    • Vnitřní výstupky a modelace jsou úžasné

• vvvvv
    • mnbb
    • nn,,
    • bnnmmmmmm

padne jako ulitý

• Kink.com
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• Velice silné, ograsmus během několika vteřin
    • Jednuduché čištění a údržba

Pokud není partnerka doma a toužíte po uvolnění, tak mohu jen doporučit

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• ve spojení s magic wand velmi dobré
  • , zakoupeno v TitanMen.cz

• velmi příjemný materiál